Hotel Fortuna City Praha

Hotelu Fortuna City Praha 11 Hotelu Fortuna City Praha 12 Hotelu Fortuna City Praha 13 Hotelu Fortuna City Praha 14 Hotelu Fortuna City Praha 15 Hotelu Fortuna City Praha 16 Hotelu Fortuna City Praha 17 Hotelu Fortuna City Praha 18 Hotelu Fortuna City Praha 19 Hotelu Fortuna City Praha 20 Hotelu Fortuna City Praha 21 Hotelu Fortuna City Praha 22

.Fortuna City Hotel Prague se nachází v klidné čtvrti sousedící s městským centrem vzdáleným pouhých 15 minut metrem či tramvají. Hotel nabízí ověřenou kvalitu ubytování a skvělou kuchyni.


K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a dva bezbariérové pokoje pro handicapované hosty. Vyžádat si můžete též přistýlku nebo nekuřácký pokoj. Do výbavy všech pokojů v Hotelu Fortuna City patří telefon s přímou provolbou, barevný televizor se satelitními programy a programem s celodenním zpravodajstvím, koupelna se sprchou a WC. Některé pokoje jsou navíc vybaveny minibarem, žehličem kalhot a fénem.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-fortuna-city@toprague.cz
Adresa: Bečvářova 14 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Fortuna City Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Fortuna City Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Hotel Fortuna City ceník ubytování :
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ
Více termínů ...

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist